MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 17526008
nr 1752 6008
Matsalsgrupp
11 delar, sengustaviansk stil, 10 st stolar, bord med 2 iläggsskivor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:20:28
1.500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
nr 1752 6008
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 1.600 kr |
måndag 12 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Helsingfors 2.500 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Helsingfors 2.500 kr